| Bombonica_5811 a întrebat:

M-am tot certat cu prietenul meu spatamana trecuta iar el a vrut sa ramanem amici(nu i-am gresit cu nimic doar ca ii s-a parut lui ca il mai inteleg), dar cu toate astea ma suna de 5 ori pe zi sa vada ce facwinking duminica ne-am intalnit ne-am plimbat prin parc totul a fost ok, numai ca seara cand am ajuns acasa mi-a trimis un mesaj ceva de genul ca el vrea sa fie totul bine dar eu stau intr-una numai suparata ceea ce nu e adevarat.Luni pur si simplu nu am mai suportat atata cearta si i-am spus ca vreau sa stau linistita macar pentru cateva zile, nu prea a fost de acord dar a aceptat pana la urma, i-am spus ca o sa il sun euwinking de 3 zile nu am vorbit unul cu altul, acum treaba e ca vreau sa il sun maine sau poimaine dar nu stiu ce sa ii spun straight face pentru ca vreau sa stiu si daca mi-a simtit lipsa, si daca ar fi de acord sa ne impacam numai ca el e o fire mai introvertita si nu imi va spune direct daca mai vrea sau nu.Ma ajutati cu un sfat? Ms funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mihaela_7915 a răspuns:

Pai il suni.il intrebare c face.km s-a simtit zilele astea. ii spui ca tie ti-a fost greu.sh te-ai gandit ca ar fi bine sa va impacati. iar daca el nu iti zice din prima ca accepta ii spui ca e ok astepti pana va fi pregatit sa decida.ca uh esti pregatita sa faci ca totul sa fie mai bine ca inainte. te descurci uh. dupa c vb cu el mai postezi intrebare. poate t mai putem ajuta. sper sa te ajute sfatul meu. quidate

3 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

O sa il suni si ii spui ca vrei sa va vedeti, mergeti intr-un loc unde va simtiti voi bine si vbiti sincer despre ceea ce se intampla intre voi si lamuriti neintelegerile din ultima perioada.Trebuie sa existe comunicare intre voi si incearca sa mai lasi si tu de la tine ca sa lase si el de la el pentru ca sa nu mai existe certuri.Baftawinking

| Bombonica_5811 explică:

Va multumesc din suflet fetelor:* gata am vorbit cu el si totul e ok big grin

| rox_4753 a răspuns:

Sunal si spune-i ca nu ai vrut sa ajungeti pana in acest punct si sa va despartiti. Spune-i ca tii la el si ca ai vrea sa va mai dati o sansa. Si sa nu incerci sa te schimbi doar tu de dragul lui pentru ca asa va fi foarte rau. De dragu relatiei voastre trebuie sa depuneti amandoi efort pentru a fi fericiti. Numai amana si suna-lhee hee spune-i ca il iubesti si ca il vrei inapoi