| Ramo137 a întrebat:

Buna cine are o catelusa pentru mine?

as vrea si eu un catel.

stau la curte, bucuresti colentina

poate sa fie si maianez si/sau de rasa, cum aveti

baietel sau fetita

max 1 an (desi mie mi-ar placea sa fie inca pui)

mai vreau sa stiu daca este sanatos/a si daca are vreaun vaccin facut... sau carnet de sanatate.

pot sa astept si pana la vara daca aveti sa-mi dati

ok, astept comuri. mersi mult o sa fie foarte ferricit la noi, suntem iubitori de animale.

a da, dau FUNDA.

4 răspunsuri:
| duf a răspuns:

Cf sorme-o papa gata am vb cu tine hihihi laughing

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Hii. love struck
catelusa mea [bichon maltez] a facut 4 pui acum 8 sapatmani [4 puiuti - 3 fete si 1 baiat.]
baiatul l`am dat ieri stapanului cainelui cu care a ramas insarcinata catelusa mea:]]
cautam pe cineva care sa ii cumpere.
iti voi trimite si poze daca vrei. love struck
sunt de rasa [in niciun caz corcitura sau altceva, sunt 100% de rasa.]

dar putem [eu si mama] sa iti dam un pui numai in cazul in care esti dispusa sa platesti 5 milioane pentru el;;]puppy dog eyes
bichonii se vand si cu 13 milioane dar noi ii vindem mai ieftin. love struck
anunta`ma daca doresti!love struck

| andrutzakiss a răspuns:

Am eu dar sunt din urziceni si nu stiu daca vrei cum sa il iei am si catel si catelusa pechinez imperial si au cam 3 saptamani daca vrei...

| Micky98 a răspuns:

Salut! Stiu niste pui care stau intr-o gradina, langa blocul meu(sunt maidanezi si au cam 3-4 luni).O doamna are grija de ei si ti-ar da unul cu cea mai mare placere.