| Ramo137 a întrebat:

Buna cine are o catelusa pentru mine?

as vrea si eu un catel.

stau la curte, bucuresti colentina

poate sa fie si maianez si/sau de rasa, cum aveti

baietel sau fetita

max 3 ani (desi mie mi-ar placea sa fie inca pui)

mai vreau sa stiu daca este sanatos/a si daca are vreaun vaccin facut... sau carnet de sanatate.

pot sa astept si pana la vara daca aveti sa-mi dati

ok, astept comuri. mersi mult o sa fie foarte ferricit la noi, suntem iubitori de animale.

a da, dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| CrEtZu203 a răspuns:

Buna ziua.Am eu Bichon Frise, albi catelse sunt vaccinate si au carnete de sanatate au 6 saptamani daca te intereseaza suna la nr de telefon 0720424757 sau la adresa de messinger:cretuionutz71@yahoo.com pretul este negociabil.La revedere!

2 răspunsuri:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Intr-o luna voi avea de vanzare pui de ciobanesc german...Mai ai de asteptat pana at laughing

| Ramo137 explică (pentru SupradozaDeViseXD):

Buna, mi-asi dorii un caine lup, pastreaza unul pentru mine, baietel, mai vreau sa stiu daca mi-l poti dona, nu am posibilitatea sa il cumpar dar ii pot oferi tot ce isi doreste un catelus, multumim.