| BUJOR a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot unele pisici sa se imprieteneasca cu cainii? Nu le pot intelege acum un caine fugareste o pisica iar dupa o ora s-au casatorit si mai au si pui o caisica sau ceva de genul!

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Eu de pe TPU am aflat despre "patul matriarhal"(in loc de matrimonial), despre "scufizi"(in loc de guvizi), despre "Parul discordiei" si acum tu propui "caisica"(un fel de combinatie intre pisica si caine) laughing
Dar ce zici tu, Bujoare, ar merge la rubrica Hobbiţi & Pet, caisica fiind si ea animalo-imaginara.

| Izabella59 a răspuns:

O intrebare foarte buna! sti eu intodeauna pisica mea de la tara era prietena cu cainele meu, Labus si puiul pisici nu se intelegea cu Labus.