| cookyemadyeu a întrebat:

Cine poate sa imi gaseasca si mie un site cu oferte de caini gratis yorkshire terrier shitzu ori bichon s-au macar cu 2 milioane.Parintii mei nu vor sa cumpere un catel care este mai mult de 2 milioane.Gasisem pe net 3 oferte gratis cu un bichon, cu yorkshire terrier si cu shitzu dar erau deja adoptati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa scrii aici: canisapremium@gmail.com sau suna la:0733211977 sau 0765411252.Este o firma foarte serioasa.Inbcearca sa negociezi.Mult noroc.

5 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Adoptiicaini.ro

| Kira_8211 a răspuns:

Eu am yorkshire terrier si l am luat din Ungaria cu 4 milioane da fara pedigree. Nu cred ca vei gasi asa ieftin in Romania, de cat daca adopti sau daca iei din strainatate

| Diana7383 a răspuns:

Dau un bichon maltese 2 luni jumatate - 4 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, 2 milioane nu e nici un sfert din pretul acestor rase...
Eu mi-am luat un yorkshire terrier cu 200€ adica 8 mil. Era 400€ adica 16 mil. dar proprietarul mi-a facut reducere happy
Deci nu prea cred ca o sa gasesti caini cu mai putin de 200€ si nicidecum gratis!

| LOVEaSMILE a răspuns:

Salut eu am un yorkshire l-am cumparat cu 200 euro si am fost si dupa el.Deci la rasele pe care le-ai cerut este foarte putin probabil sa gasesti. Daca totusi vrei un catel de talie mica iti recomand un peckinez.Am vazut pe mai multe site-uri ca sunt ieftini.Succes!