| urgentr a întrebat:

Cine e din Brasov sau din apropiere cum ar fi Fagaras, Codlea, Sampetru, Harman, Rasnov si are catel de talie mica [preferabil fetita] care vrea sa mi-l vanda[sa-l doneze]. catelul sa fie de rasa precum Westie, Yorkshire terrier, Bichon [frise, maltez, bolognez], shitzu, etc.
sa ma contacteze repede.catelul sa aiba intre [3-6luni] daca e de donat poate sa aiba pana in 10 luni.

contactati-ma repede.

funda.

2 răspunsuri:
| urgentr explică:

Eu am zis cine vrea sa mi-l vanda sau sa doneze.Si cred ca tu faci mai rau Brasovul de ras cu injuraturi decat mine ca vreau un catel, nu te crede smecher ca nu esti.Vai ce frica mi-e ca ma bati, tremur.Nici macar nu sti cine sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine esti, dar stiu ce IP ai. Te-ai prins?