| urgentr a întrebat:

Cine e din Brasov sau din apropiere cum ar fi Fagaras, Codlea, Sampetru, Harman, Rasnov si are catel de talie mica [preferabil fetita] care vrea sa mi-l vanda[sa-l doneze]. catelul sa fie de rasa precum Westie, Yorkshire terrier, Bichon [frise, maltez, bolognez], shitzu, etc.

sa ma contacteze repede.catelul sa aiba intre [3-6luni] daca e de donat poate sa aiba pana in 10 luni.

contactati-ma repede.

funda.

1 răspuns:
| emynem313 a răspuns:

Ce ati dori sa deveniti cand veti fi mari? Raspunde sincer.

Sau ce vati dorit sa deveniti cand erati mici si nu ati devenit?:http://www.tpu.ro/......si-nu-ati/