| Emena a întrebat:

cine stie de unde pot gasi caini de rasa bichon sau yorkshire terrier de 100 de euro?

Răspuns Câştigător
| eu_7950 a răspuns:

Du-te la un petshopbig grin eu am un bichon maltez, l-am luat cu 5 milioane, numa ca avea vreo 5 sau 6 lunibig grin funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Emena explică:

@kitty : nu cred ca este 1 leu straight face

| kitty_9669 a răspuns:

Asa scrie...

| Kitta a răspuns:

Cauta pe www.adoptiicaini.ro.Ii gasesti pe gratis si salvezi si o viata:)

| Kitta a răspuns:

Sper sa nu fi cumparat de la un pet-shop...
O sa fi foarte dezamagita cand o sa iti moara dupa vreo.5 ani?!(stiind ca rasa bichon poate trai pana la 16...)