| Cojocaru_Theodora-Martha_1994 a întrebat:

ce parere aveti despre rasa de caini Yorkshire Terrier!

Răspuns Câştigător
| BloppGirl a răspuns:

Cea mai buna rasa ever! Iti recomand un asemenea caine.Este o rasa foarte iubitoare si blanda.Mie una imi place foarte mult.Ti-o recomand.

| Cojocaru_Theodora-Martha_1994 explică (pentru BloppGirl):

Da! Deja am un cățeluș rasa asta și este foarte activ și jucăuș!

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Draguti, de treaba, nu prea cunosc.

| Clorox a răspuns:

Nu-mi plac!

| Cojocaru_Theodora-Martha_1994 explică (pentru Clorox):

Ce rasa iti place?

| Clorox a răspuns (pentru Cojocaru_Theodora-Martha_1994):

Ogarii, mai ales ogarii lui Jenna Marbles!
Uite: https://www.google.ro/......ps?/search

| Cojocaru_Theodora-Martha_1994 explică (pentru Clorox):

Oooo ce dragut!

| Rocsid a răspuns:

Sunt catei de vantoare..suprinzator la dimensiunea lor..sunt isteti si perversi si reusesc sa obtina cam orice prin ochisorii aia de milog...
Sunt usor de dresat, ascultatori si datorita parului lung ai o gramada de moduri in care poti sa il tunzi.Sunt amuzanti si devotati.Au o personalitate de caine mare dar au noroc ca au corpul mic ca altfel ei ar fi in stare sa se bata cu un leu.
Eu una daca ar fi sa aleg intre orice bichon care sa fie gratis si un yorky care trebuie sa il platesc as alege yorky!

| Cojocaru_Theodora-Martha_1994 explică (pentru Rocsid):

Ooo cat de dragut! eu am unul si este exact asa cum l-ai descris tu! Multumesc!

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Nu imi plac.
Prefer pug. happy
Sau cainii mari. happy

| DIA23092 a răspuns:

Buna! Yorkshire Terrier este un caine foarte jucaus, dar uneori poate fi foarte suparacios....Eu zic ca este o alegere buna.

| Alexe_Andrei_1986 a răspuns:

Poti sa vezi cat de dragalas este al meu :) Iti recomand sa citesti bine despre aceasta rasa, in primul rand, ca sa nu ajungi sa ceri sfaturi disperata, apoi. In al doilea rand tine si de stapan, caci va trebui sa il educi. Pagina de Facebook a catelusei mele: https://www.facebook.com/MinnieYorkshireToy