| iambusy a întrebat:

Ce parere aveti despre rasa de caini yorkshire terrier

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Studiez medicina veterinara iar dupa parerea mea este un caine minunat de companie, chiar intentionez sa imi iau unul.
Am o prietena care are un yorkshire de 2 ani, cand il duce in oras sau undeva il baga intr-o geanta.
Se adapteaza foarte bine la viata de apartament, este bun cu toate varstele (copii, adulti, batrani).
Succes si o seara placuta! happy

5 răspunsuri:
| sNukki a răspuns:

Http://www.animale.ro/caini/yorkshire-terrier gasesti aici cam tot ce vrei :)

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru sNukki):

A cerut o parere nu detalii despre rasa.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sunt dragalasi, dar eu prefer un caine mai mare
un golden retriever e pentru mine cainele perfect love struck

| anda06anda a răspuns:

Si eu vreau sa imi iau un yorkshire! E foarte dulce!