| ƦoyJoиЭsJR a întrebat:

Buna!
~Counter Strike se poate juca online?(daca da lasati-mi site){Ms}

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUna nemesiss. Da, se poate juca. Descarci Mirc-ul, intri pe serverul Quakenet, si join pgl.ro (Professional Gamers League.) Meciuri 5vs5, 2vs2, etc. www. pgl.ro :)

6 răspunsuri:
| virusalbviolet a răspuns:

89. 44. 246. 50:27015 ip server cs.bretonia.net (este foarte accesat)si iti mai dau un ip de gungame(vei vedea daca iti place) 86. 107. 232. 197:27015

| virusalbviolet a răspuns:

Ma da da si tu punctele, la raspunsuri

| ƦoyJoиЭsJR explică:

Draga nu genul astalaughing. Sa mergi sa... pui bMb:p eu il am si joc, dar vreau sa stiu daca se poate juca online.

| ƦoyJoиЭsJR explică:

Ms:d.Scuze pentru asteptarea punctelorlaughing. Am avut niste probleme la pc.
~Ms pentru raspunsuri.

| ƦoyJoиЭsJR explică:

Si stiu sv de gungame dar numi plac.