| mariandan a întrebat:

Cum se poate juca counter strike online?

Răspuns Câştigător
| sheto a răspuns:

happydeci iti cauti tu in server.ex induigi.ro te duci la el il spui intrati amandoi si jucatibig grin.aa zii pe mess sv

3 răspunsuri:
| sheto a răspuns:

Daca ai cs 1.6 dai la find servers si alegi un sv acolo. daca ai alt cs trebuie sa intre cineva cu tine

| mariandan explică (pentru sheto):

Deci am 1.6, si sa presupun ca vreau sa joc cu cineva ce locuieste la cativa kilometri distanta, avem acelasi counter strike...mi-ar putea explica cineva pas cu pas ce ar tr sa fac? mersi frumos.

| sheto a răspuns (pentru mariandan):

happydeci iti cauti tu in server.ex induigi.ro te duci la el il spui intrati amandoi si jucatibig grin.aa zii pe mess sv

| mariandan explică:

Da de pe google? tr sa iau serverul? si sal copiez unde? mersi mult