| Taniia a întrebat:

big grin Am o broscuta testoasa cu tample galbene si am observat ca de ceva timp nu mananca de fiecare data cand ii dau.Si uneori gatul i se "infoaie" ca si cum nu ar putea sa traga aer si deschide gura ca si cum ar vrea sa muste.Ar trebui sa fiu ingrijorata?

1 răspuns:
| pitbulita a răspuns:

Broastele testoase nu mananca de nu stiu cate ori pe zi, ii pui odata peste in acvariu sau unde o ti si o lasi in pace, te-ai gandit ca poate isi infoaie gatul ca un avertisment ca daca nu o lasi s-ar putea sa te muste? oricum pentru a stalinistita poti merge maine la un control periodic la un veterinar