| SuukiS a întrebat:

big grin Am o broscuta cu tample galbene si de ceva timp am observat ca nu mananca prea mult, adica nu de fiecare data cand ii dau mancare. Uneori parca i se "infoaie", parca ar incerca sa traga aer si nu poate si deschide gura ca si cum ar vrea sa muste.Ar trebui sa fiu ingrijorata?

Funda!

1 răspuns:
| mdaria a răspuns:

Si noi am avut o broscuta, insa nu am avut probleme. Manca ori de cate ori dorea ea. Indicat ar trebui sa intrebi la un magazin de unde ii cumperi mancare. Toate broscutele deschid gura asa ca si cand ar vrea sa muste, e ceva normal la broscute. Am vazut in Italia intr-un bazin cateva broaste mai mari cu puiuti. Si alea mici mai faceau asa. Dar daca ai avea mai multe ai observa ca face la fel.