| XchokockX a întrebat:

Dacă o urmăriţi pe Tequila pe YouTube ştiţi că avea un intro cu : Key Hey a venit Tequila... " Ştie cineva cum se numeşte melodia originală?

4 răspunsuri:
| BogdanN154 a răspuns:

Scrie pe google Mc Boy - Tequila

Asa cheama piesa, dai asa pe google si o poti descarca, daca asta vrei happy

Funda? big grin

| XchokockX explică (pentru BogdanN154):

Am spus melodia originala!

| BogdanN154 a răspuns (pentru XchokockX):

Pai aceasta e! ca ianinte era in lucru... si cand a terminato a iesit ceva de 1 minut si ceva! ce crezi ca e un super-hit. ceva? Asta e mel. oricum, nu mor pentru o fundawinking. Melodia o poti gasi si pe canalul lui Mc Boy, si asta e, dar nah... scrie pe youtube mcbogdanofficial Acesta e canalui lui Mc boy si gasesti acolo ceva Mc Boy - Tequila [ FULL] aceea este melodia! Salut!

| PapillonGeorgiana a răspuns (pentru BogdanN154):

De fapt, exista si o melodie originala.