| 123321998896768 a întrebat:

dau funda si voturi! pisicuta mea mica in ultimul timp nu mai vrea sa manance dimineata, ea are probleme la ochii si la urechi dar il spal zilnic, dc nu mananca? si cealalta pisica a mea are aprox. 3 ani si a fugit o saptamana. de acasa, iar acum s-a intors ragusita! ce sa-i fac? ca ea cand tuseste parca vomita, si da ciudat din cap! ajutor! nu vreau rasp. de genul sa o duc la un medic, pentru. ca in oras nu exista numai in altul si va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| Kl0d a răspuns:

Poate sa fie si boala Anorexia sau alta boala care afecteaza sistemu digestiv, daca nu are pofta de mancare dar ar putea fi si de la stres isi mai pierde pofta de mancare, vomita deoarece cam orce pisica indiferent cat e de sanatoasa din cauza parului vomita pisicile, cand se spala si mai inghit cateva fire de par.Merita pentru o pisica care ti la ia sa te duci la veterinar si eu m-am dus la un oras departare.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi cu ele la veterinar!
Pa, pa.

| 123321998896768 explică:

Ms @Legiuitoarea dar este departe un medic veterinar in alt oras iar pisica nu sta cuminte dar poate am sa vadwinking mersi oricum cele doua aveti votik :X o zi placuta la toate.kiss

| Mimi58 a răspuns:

Sa nu-i mai dai boabe de pisici sai dai doar apa si ciorba si sa nu-i mai dai lapte si celalalte alimente care le dadeai inainte poate de la caldura sa nu te ingrijoreziwinking
FUNDA? MERIT!

| Natyyyyy a răspuns:

Pai Pisicile nu se spala am si eu motan dar nu il spal pentru ca se spala singur