| anonim_4396 a întrebat:

De 2 zile broasca mea testoasa nu mai mananca nimic, si doarme foarte mult fie in apa fie pe uscat. Apropo atunci cand se trezeste se comporta de parca ar fi disperata.Va rog sa ma ajutati! Promit o funda!big grin

4 răspunsuri:
| qwqwwwq a răspuns:

Ai incalzitor? daca nu ai cumparati. poate de aceea nu mananca.cand ai cumparat-o pentru ca atunci cand le-am cumparat eu(doua testoase), asa erau si ele nu mancau nimic, si doarme foarte mult, dar dupa un timp si-au dat drumul:mancau, inotau

| qwqwwwq a răspuns:

Voiam sa scriu: cand ai cumparat-o?

| anonim_4396 explică (pentru qwqwwwq):

Le am de 2-3 saptamani (fiindca am doua), iar cealalta este foarte activa si mananca oricat ii dai.si da, am incalzitor.

| piersicadulce2 a răspuns:

Hiberneaza.O sa o faca pana in februarie!