| AlexandraElena2004 a întrebat:

Buna!
De curand(2.01.2015)mi-am cumparat un Chihuahua.
Adica...eu am mai avut Bichon Havanez,Lup, Coker Spaniel si Bichon Maltez dar niciodata Chihuahua.Adica am apelat la voi ca sa ma puteti ajuta la cresterea/intretinerea unui caine de aceasta rasa.Pentru inceput, i-am facut toate vaccinurile+cip. Dupa 3 saptamani de la cumparare i-am pus zgarda la gat si a stat cu ea,dar cu ham nici gand! Il roade! Ce imi recomandati?!
Va rooog, ajutati-ma la problema cu hamul si la intretinerea sa.
Fundita!

1 răspuns:
| ally123sims a răspuns:

Pai daca nu merge cu ham ii poti pune lesa... eu una niciodata nu am folosit ham la cati caini am avut...