| Adeliinaa42 a întrebat:

Daca ati fi in locul meu, ce caine ati alege dintre Bichon Maltez sau Bichon Havanez? MULTUMESC love struck

10 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

De ce esti agitata? un sarpe ti s-ar potrivi.

| piTiCcu a răspuns:

Bichon Maltez

| FionaFlower12 a răspuns:

Bichon Maltez este foarte drăgălaş

| Adeliinaa42 explică (pentru FionaFlower12):

Cred ca ai dreptate desii sunt putin agitata, daca nu imi place cum arata? in poze e foarte dragalas dar cine stie cum arata in realitate!?

| FionaFlower12 a răspuns (pentru Adeliinaa42):

Păi este aceeaşi rasă şi in poze şi în realitate...deci arată la fel. happy Dar câinele care mi-e îmi place cel mai mult este yorkshire terrier şi la fel de mult îmi place şi chiuaua. Dar dintre care mi-leai arătat imi place mai mult Bichonul Maltez dar şi Bichonul Havanez îmi place...acum a mai rămas să decizi tu. happy

| adelinna21 a răspuns:

Depinde si de preferintele tale.pentru ca blana va necesita ingrijire. dupa mine "numai este la moda" bichonul, pentru ca toata lumea are.mai degraba as lua un Shih Tzu depinde de talie mciic mai maricei.depinde si de ce iti place tie

| roxyandreea a răspuns:

As alege o doza mai mica de ipocrizie si mi-as pastra golden retrieverul pe care il am si care a stat deja un timp cu mine.Totodata tu un meriti un alt caine, acum vrei bischon, saracu o sa sfarsasca si el vandut la fel ca goldenul. Oamenii ca tine nu merita animale sincer, sunteti nsite oameni care considerati saracele patrupede niste jucarii, niste mofturi, nu niste suflete care iubesc si simt.Credeti ca animalele se schimba ca sosetele? Inainte sa le luati informati-va si voi despre cat de mari se fac, despre ce tip de blana au. Bafta la ipocrizie

| Atheea a răspuns:

Pitbull happy

| Adeliinaa42 explică (pentru Atheea):

Imi pare foarte rau dar mie nu imi plac cainii rai. happy dar oricum multumesc pentru raspuns!

| Atheea a răspuns (pentru Adeliinaa42):

Dar tu de unde stii ca sunt rai? e asa cum il educa stapanul, animalul nu are nici o vina ...la fel ca pe copii ...cum ii educi, asa ii aiwinking nu ti se pare logic? uite ca eu am o fetita (pitbull) si este cea mai cuminte catelusa din lume happy