| Dyannax a întrebat:

Ce caine este mai jucaus, prietenos, dintre bichon maltez si bichon havanez.

Răspuns Câştigător
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Mai jucaus si mai prietenos si pe deasupra si haios este bichon havanez! Pana la urma iei ce ti se pare mai frumos si care iti place mai mult! Daca vrei tu mai uita-te pe youtube la filmulete! Succes!
Funda?

1 răspuns:
| zegheru2468 a răspuns:

Buna! am eu un bichon havanez in varsta de 2 luni. ti-l pot vinde. daca vrei mai multe informatii ma poti suna la 0734986567. sunt din targoviste