| anonimnr1 a întrebat:

de pe la cate luni misca iedul in burta caprei? si de la cate luni lasa pulpa o capra ( la a doua fatare ) dau funda pe loclaughing

Răspuns Câştigător
| Icar25 a răspuns:

Gestatia la capre se intinde pe o perioada de 5 luni, iedul ar trebui sa se miste cam pe la 3.5 luni. Cat despre pulpa nu prea inteleg la ce te referi pot doar sa banuiesc ca te referi la uger, acesta se lasa doar cu cateva zile inaintea fatari.

| anonimnr1 explică (pentru Icar25):

Mersi de raspuns ti-am dat si fundabig grin

5 răspunsuri:
| Icar25 a răspuns:

Cu placere daca mai doresti si alte informatii poti apela la mine

| SoryIna a răspuns:

Ce gluma buna rolling on the floor

| anonimnr1 explică (pentru SoryIna):

Nu vrei cumva funda :-p

| anonimnr1 explică:

Si daca nu stiti mai bine nu raspundeti