| anonim_4396 a întrebat:

Deci uitati de problema am :
Am dat o petrecere in Webkinz World dar s-ar putea sa fiu plecata pe perioada aceea ( si in timpul petrecerii ). Am auzit totusi ca poti modifica ora petrecerii de la setari sau sa o amani. Intrebarea mea este
- Cum schimb ora petrecerii ( de la setari )? Cine stie si functioneaza Funda + vot
- Cum aman petrecerea ( in caz ca nu pot schimba ora )?

Caut raspunsuri in special la prima intrebare. A, bineinteles funda + vot

1 răspuns:
| ioana01_7244 a răspuns:

As vrea sa te ajut dar nu am nici un habar, si eu iubesc webkinz!