| bombonik_2309 a întrebat:

Buna TPU... Am si eu o problema ca zic asa happy
Aseara am fost la petrecerea unei prietene si acolo l-am vazut pe el, baiatul de care m-am indragostit la prima vedere love struck Am intrebat-o pe Andra(prietena mea) mai multe despre, mi-a zis ca-i aceeasi zodie ca mine, ca e un prieten de familie, si alte chestii.La petrecere am fost singura fata pe care a invitat-o sa danseze cu el, se tot uita la mine, etc. La sfarsitul petrecerii am facut schimb de id-uri si de numere de telefon.Azi am vorbit cu el pe mess, si mi-a zis ca azi mai vine pe la mine prin cartier(mentionez ca el sta in alt cartier, cartierul alaturat) cu niste fete. L-am intrebat daca are prietena si a zis ca nu.
Intrebarile mele ar fi:
Cum sa-l atrag, mentionez ca vreau sa fiu cu el?
Credeti ca e o fierenta prea mare de varsta: eu am 17 ani el 20?

Răspuns Câştigător
| Ovilacul a răspuns:

Dragostea n-are varsta. Suna-l si stabiliti o zi in care sa iesiti la o plimbare. Sunt sigur ca daca e interesat de tine nu va ezita sa faca primul pas, mai ales daca ai spus ca doar cu tine a dansat.
PS: @lolly, esti o feminista. Creierul femeii e, in medie, cu o treime mai mic decat creierul barbatului.

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu e o diferenta mare, e perfect consider eu! vorba aia baietii se maturizeaza mai greu ca fetele deci sunteti egali tongue (la cerebel) big grin mai vorbeste pe mess dupa pe afara laughing asteapta sa te invite la un suc, sau daca vezi ca flirteaa el cu tine, nu ezita! Fundita?big grin

| madalinacr a răspuns:

Nu este diferenta chiar deloc.happy.si. totul decurge de la sine daca si el isi doreste acelasi lucru pentru ca intr'o relatie trebuie sa fie amandoi nu numai unul singur!happy

| Camy333 a răspuns:

Eu zic ca nu e diferenta mare aproape deloc...Eu spun ca azi daca va vedeti ii spui tu daca nu vrea si maine sa va vedeti si asa continui 1.pas este sa va imbratisati si incearca tu sa il faci apoi incerci sa va apropiati si etc. vreau detalii si sper ca ti-am fost de folos happy:d:*

| Luke a răspuns:

Poti sa-i spui ca il placi.