| RosyRozy a întrebat:

Buna din nou. As vrea un link de unde pot cauta orice fel de fic. Nu un sait sau un forum obisnuit. Cum sa zic. un link de la ceva sa pot cauta absolut orice fel de fic... ca un fel de sait care stie toate fic-urile ca sa zic asa laughing)) stie cineva vreun astfel de sait sau are cineva vreun link? dau funda si vot big grin

p. s: fic-uri = un fel de povesti scrise de noi cu personaje ori din anime sau inventate, cu multe capitole. etc

3 răspunsuri:
| thunderstruck13 a răspuns:

Ce zici de... Nu stiu, Google? laughing Scuze, glumeam. Cred ca pe JP, exista sigur;

| thunderstruck13 a răspuns:

Rares, cam asta am zis si eu... big grin Da-i cautare in Google "fic" sau nu stiu. Gasesti orice, daca stii sa cauti happy

| Rares_3460 a răspuns:

Te-ai gandit sa incerci asta
www.google.com
am inteles ca gasesti mai de toate pe el. Trebuie doar sa cauti si de preferat sa cauti in engleza ca in general asa sunt indexate multe din lucrurile din ziua de azi pe un motor de cautare. Eu zic ca merita sa incerci, tu nu?