| Opsitar_Cornel_1998 a întrebat:

Buna din nou.Nici acum nu mi-a fatat iepuroaica astazi are 31 de zile.De ce nu fata? Acum cand am fost la ea pe burta avea parul zburlit laughing nu smuls, era doar ridicat! Cand va fata?

2 răspunsuri:
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Are o problema sterila, recomand asistenta medicului veterinar

| Opsitar_Cornel_1998 explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Nu are nici o problema, a fatat ieri dimineata..ca sunt unele iepuroaice care raman gestante imediat dupa monta si altele raman a doua zi!