| jdweratic123456789 a întrebat:

Salut iepuroaica mea a fatat un pui doarca la fatat mort si cu mult sange avea burta mare si dupa ce a fatat a avuto mare. Credeti ca a avortat doar un pui si ca va mai fata?

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Salut e posibil sa fi avut un avort spontan sau ceva de genul daar mai sigur ar fi sa aduci un veterinar sau un prieten care se pricepe foarte bine la animale caci niciodata nu stii ce efecte are un asemenea lucru asupra corpului

3 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Du-o la un veterinar, e posibil sa fi avortat.

| DenisaKarolina a răspuns:

Probabil a avortat, du-o la un veterinar si vei afla sigur

| Denny_Denisa_2001 a răspuns:

Ce rasa e, si trebuie dusa la veterinar