| anonimoustpu a întrebat:

Buna din nou. realizez portrete pe comanda de pe poza. este cineva intetresat/a? 0767209961 mai multe detalii la telefon

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Ce fel de portrete faceti? Si cat costa? Ai postat pozele cu portretele facute de tine la facebook, sa le pot vedea si eu sa vad ca daca ai talent inascut? Daca da, care e numele si prenumele dumneavoastra? Multumesc frumos!

| anonimoustpu explică (pentru untu):

Preturile sunt in functie de cerinte.din pacate nu mi pot da contul de facebook.pot trimite poze pe mail

| untu a răspuns (pentru anonimoustpu):

Ia sa le vad! Trimite-mi pozele lucrarilor tale pe adresa mea:untuemanoil@yahoo.com

| anonimoustpu explică (pentru untu):

Http://www.facebook.com/......media/set/ uitati-va aici mai inati. sper sa mearga

| untu a răspuns (pentru anonimoustpu):

Am incercat sa deschid linkul si nu merge, arata mesaj ca linkul este invalid sau poate nu am permisiune!