| rockelle75 a întrebat:

Am nevoie de o idee:
Deci, eu sunt ff talentata la desen si fac portrete, peisaje si compozitii la comanda [5-10 lei fiecare]
Si nu mai am idei, ce sa desenez? Adica: nu stiu, nu gasesc chestii pe net de unde sa ma inspir. Nu pot sa-mi dau seama, ce mai pot face? Deja fac portrete dupa poza, adica personalizate. Fac si pe calculator, in Photoshop, dar nu mai am absolut nici o idee.
Concluzie: Vreau idei si/sau linkuri
Intrebare: Ce mai pot desena?
Advertisment: funda!
Pa happy

Răspuns Câştigător
| onlymeme a răspuns:

Buna:)
pai poti desena multe, de exemplu o geisha, imi plac foarte tare :X
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:12&biw=1024&bih=579
gasesti multe imagini oricum:)
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:34&biw=1024&bih=579
nu stiu, ar fi, peisaje, animale, acum nici mie nu imi mai vin in minte:))
sper ca te'am ajutat sa te gandesti la niste idei:)
pa pa

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cokocosmy a răspuns:

Bine deci cam astea ar fi ceva idei happy sper sa te as : deseneaza p ino din naruto sau scrie p google,, sailor moon" is desene animate chinezesti vechi dar faine sau incearca sa faci un autoportret deseneazati prieteni p o foaie a3 fa ca un fel d amintire si deseneaza pe langa lucruri frum sati ramana ca o amintire sa poti agata p perete desigur sa desenezi u amintirea :dhappy sper sa-ti fie d ajutor ideilewinking

| cokocosmy a răspuns:

Sper kteam ajutat :*