| ღKล†hξrŸηε` ♀+♂=♡ a întrebat:

Buna!
Doresc sa cumpar un catel sau doi din rasa Shar-Pei.
Care vinde sau care stie pe cineva care vinde sa lase un raspuns.
Mentinez: doresc catelul sa fie 200% sanatos si analizele + vaccinuri facute.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Emeraude a răspuns:

Sfatul meu este sa postezi anuntul pe www.animale.ro/forum, acolo sigur vei gasi daca nu oferte, cel putin indrumari din partea crescatorilor cu experienta, profesionisti in adevaratul sens al cuvantului, sfaturi, etc. E foarte important sa ai grija de unde cumperi puiutul, altfel te poti trezi cu tot felul de probleme pe parcurs. Documenteaza-te acolo si te va ajuta foarte mult, nu te grabii!
Succes, pa-pa!