| Deeutza2012 a întrebat:

Buna doresc un animalut micut pentru apartament in zona sighetului doresc raspunsuri

Răspuns Câştigător
| SandraMikyZu a răspuns:

Yorkhshire terrier teacoup...niste cxatelusi foarte dulci si raman micuti...si nu naparlesc prea mult(aproape deloc) si au par in loc de blana

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Pui de pisica birmaneza

| SandraMikyZu a răspuns:

Multumesc pentru funditabig hug ma bucur ca te-am ajutat.si sper sa u te superi dar sunt curioasa ca rasa de yorkshire preferi? daca te deranjeaza intrebarea scuze eram doar curioasahappy

| Deeutza2012 explică:

Buna imi puteti scrie de unde sa le achizitionez?

| Deeutza2012 explică:

As vrea acel catel imi poti spune de unde pot sa fac rost

| Maream a răspuns:

Du-te in Baia Mare!