| Snicker a întrebat:

Buna,
Este un anumit numar de zile la care se face primul vaccin la catei mici, dupa deparazitare cu pastila? De exemplu dupa o saptamana sa i se faca vaccinul impotriva parvovirozei nu este prea devreme nu?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Si eu am catel si am studiat de pe google despre crestere si ingrijire. Cred ca acest link sa te lamureasca in problema ta. http://www.elady.ro/forums/index.php?showtopic=4079

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anad ti-a lasat un link folositor, catelul nu trebuie tinut in compania altor catei pana nu ii faci vaccinul de parvo, si nici prin parcuri sau alte locuri care sunt frecventate de catei pentru ca se poate contagia cu virusul iar sansele de vindecare sunt extrem de mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.ca si eu am un catel si nu i s-a intamplat nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.ca sh eu am un catel sh nu i sa intamplat nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 2 catelusi dar nu prea imi place sa ii chinu cu vacin as prefera mai bine pastile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. la 3 zile e cel mai bine