| Bossutz a întrebat:

Eu am schimbat windows acum doua zile.Pe metin2, inainte era pe intreg ecranul (full screen).Dar acum pe asta e pe ecranul mic (Mode windows), dar nu pot sa maresc fereastra.Am dat Acolo la ``config`` pe full screen dar tot asa e.Ce sa mai fac? Va rog sa ma ajutati...

4 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

Alt + Enter, cand esti in joc.

Răspuns utilizator avertizat
| Osirius a răspuns (pentru Bossutz):

"...inainte era pe intreg ecranul..." Inainte sa ce sau inainte cand?
"...acum pe asta e pe ecranul mic..." Pe asta care?

| bUlaNNnnnn1 a răspuns:

Schimba si rezolutia 1280x1024 si incearca din nou poate merge nu sunt sigur! Funda!