| maria1998 a întrebat:

Eu as vrea sa-mi i-au un caine, dar nu stiu ce rasa sa-mi cumpar.As vrea unu de talie mica, dar imi place si beagalul si nu stiu ce rasa sa-mi iau.

Fundaaa

Răspuns Câştigător
| Sabryy a răspuns:

Bieagle (nu stiu km s scrie) e cel mai super animal si e si de talie mik. te sfatuiresk din inima sa ti-l iei!

9 răspunsuri:
| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Beagle, daca vrei la 600 trimite-mi un mesaj sau daca vrei bichon maltez sau havanez mesaj, O sa iti spun mai multe daca imi dai id u prin mesajwinking

| Roxette23 a răspuns:

Buna. Daca esti din Bucuresti iti pot oferi un bichon havanese la cel mai mic pret de pe piata. Pentru mai multe detalii nu ezita sa suni la numarul de telefon: 0768 260 138

| Stelutasweet a răspuns:

Ia-ti un bison, sunt foarte draguti sau daca vrei unul de talie medie incearca pudelul dar le creste blana in exces

| Alberto_8291 a răspuns:

Ieu te sfatuiesc sa-ti iei fie husky fie beagalul.Husky-ul este un animal in primul rand frumoooooos (cu ochi aia albastri), iar in al doilea rand este un animal care nu musca si este cel mai distractiv caine iarna!(iti trage sania rapid). Beagalul este foarte dragut cu ochi aia si este jucausi. Funda?

| Becanee a răspuns:

Cel mai simplu daca vrei unu mikk ia`ti pumeranian sau pikinet:X...Sunt cei mai dragutilove struck

| Adinkra a răspuns:

Eu am un yorkshire si pot sa spun ca sunt iremediabil indragostita de rasa asta.
sunt usor de intretinut, foarte jucausi si foarte atasati de stapan

| lariiiin a răspuns:

Bishonbig grin alb

| DanielDaniel_6024 a răspuns:

Mai bine iti iei un caine bichon si il ti in casa si este de talie mica tongue.

| Alinaalian1234 a răspuns:

Aici gasesti rase de caini : http://www.caini-pisici.ro/rase-de-caini.html...sper ca te-am ajutat