| Innovation a întrebat:

Ce rasa de caine care ramane mic adica de talie mica este mai inteligent?

10 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Eu am un yorkshire terrier toy-si chiar e f destept si ajunge max la km 3 kg. sper ca te-am ajutat.happy

| FlorinDiablo a răspuns:

Porcul este cel mai inteligent caine

| Madiiii a răspuns:

Is foarte multe de rase de caini mici sper sa iti placa cauta pe Google Bisoni

| Picssy a răspuns:

Fiecare caine este inteligent in felul lui,mie sincer o rasa inteligenta,iubitoare,prietenoasa si care poate invata multe trucuri este shih-tzu,este bland,nu te streseaza daca vrei sa fi singura,te pupa mereu,nu te musca niciodata, este o dulceata de caine aceasta rasa, succes!

| MarianWLF a răspuns:

De talie mica nu prea stiu tot ce stiu e ca cainele lup este un animal foarte inteligent nu prea stiu la ce categorie se intergreaza dar cred ca de talie mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichonul maltez.Eu vorbesc cu el ca si cu un om.Numai bine.

| Bobbb a răspuns:

Cainii sunt dotati cu inteligentawinking

| anonimus19997 a răspuns:

Beagle-ul este f inteligent dar este de talie mica spre mediu...

| David13 a răspuns:

Pechinez happy

| BadAngelSoni a răspuns:

Un caine de talie mica, inteligent si foarte foarte dragut este shitzu