| tonic11 a întrebat:

eu joc farmerama si am castigat un arbore de aur, imi puteti spune va rog ce avantaje imi da?

Răspuns Câştigător
| VanillaBie a răspuns:

Norocosule! iti produce frunze de aur si le poti vinde as vrea sa fiu norocoasa ca tinewinking

5 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Avantajul prosperitatii,na.
Io am o magnolie, un dud negru, o pășune.Cum ar veni,am pus de-o farmerama dar, cica, la pomul laudat sa nu te duci cu sacul thinking

| robby212 a răspuns:

Buna, si eu am castigat un arbore de aur, iti da la fiecare 18:27 sau asa ceva nu mai sriu, patru frunze de aur. Mie imi trebuia neaparat 10, 000 de gologani, am vandut si am luat, sunt foarte putini care au asa ceva vreo 15 20 (cred) oricum am vazut ca s-a vandut imediat...

| Darky_6428 a răspuns:

Sal. Dupa ce il pui pe pasune, iti produce la ctv ore cateva frunze de aur, pe care le poti vinde la piata...ai noroc marewinking

| prye a răspuns:

Eu am 1 arbore de aur, 1 mangolie si 1 portocalwinking produsele lor se vand ca painea caldahappy

| prye a răspuns:

Eu am 1 arbore de aur, 1 mangolie si 1 piersic* produsele lor se vand ca painea calda

P.S: portocali am vreo 30happy