| Caro11111 a întrebat:

Bună și Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri. Am un motan siamez care si-a fracturat mandibula. Știe cineva ce ar trebui sa fac ca sa îl ajut Precizez ca veterinarul nu este o soluție.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai daca cel care este calificat sa iti ajute motanul nu este solutia, de ce crezi ca aici vei gasi ajutorul potrivit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum vei ajunge la veterinar pentru ca daca mandibula este fracturata destul de tare nu o sa manance din cauza durerilor si o sa slabeasca rezultand intr-un final moartea.
In locul tau m-as duce la un veterinar pentru ca nimeni nu va sti mai bine ca el ce sa faca.
Apropo roaga-te sa nu fie ceva foarte grav ca daca e asa ajunge la operatie.
Multa Baftta!

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Noi nu stim răspunsul.Te-as ruga sa il iei si sa te duci la veterinar sa ii spui.Il faci pe motan sa sufere daca nu îl duci la veterinar.Veterinarul este o solutie buna.