| Feelmeunderyourskin a întrebat:

Iepuroaica mea a fătat ieri si as vrea sa stiu cum ar trebui sa ii hrănesc pe pui si pe mama, odată la cat timp sa le fac curat, cum sa ii îngrijesc. Trebuie sa verific puii? Iepuroaică este la prima fătare si e destul de sperioasa si la ce vârstă as putea afla daca urechiosii sunt masculi sau femele?

Răspuns Câştigător
| Diana100miller a răspuns:

Așa sunt speriate la prima naștere! Si eu am mulți iepuri! Nu trebuie sa hrănești tu pui si hrănește mama pe ea o hrănești normal si curățate cam odată la doua zile