| ciresik19 a întrebat:

ieri am cumparat o frumoasa nimfa, vanzatoarea mi-a spus ca este fetita si ca are in jur de 6 luni! am adus'o acasa, nu a mancat, nu a baut apa deloc, nu canta, majoritatea timpului sta nemiscata! a tipat de vreo 2 ori si cam atat! sunt ingrijorata as vrea sa manance.HELP

1 răspuns:
| dragos12 a răspuns:

Asa e in primele zile.asa am patit si eu cu perusa mea.nu facea nimic dar dupa ce sa obisnuit cu cusca si casa a inceput sa manance a cante sa bea apa.