| Alin_Alin_1992 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat o nimfa(mascul).in primele ore a fost linistit dar dupa a inceput sa fie agitat si tot fuge prin colivie si nu a mancat deloc! Astazi a facut la fel! E normal?

1 răspuns:
| Boristez a răspuns:

Salut Alin, am avut si eu un mascul care dupa aproximativ 2 zile nu mai mânca si devenea agitat, dupa inca 2 zile am vazuit ca nu manca deloc, absolut nimic, insa bea multa apă. Dupa ce am fost cu el in locul de unde l-am luat domnul de acolo mi-a zis ca, cel mai bine ar fi sa ii cumpar o femelă şi adevarul e ca peste 2 ore se simțea ca nou era,, fericit" acum ibca ii mai am si sunt amândoi perfect sanatoşi. Eu cred personal ca are nevoie de mai multa companie!