| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-a fatat pisica 3 pisici, dar unul dintre ei are ambele picioare strambe si nu poate merge... Ce pot face cu el? Fundaaaaaaaaaa pentru cel care ma ajuta :*

5 răspunsuri:
| soseta ucigasa a răspuns:

Vinde-l la chinezi aia il mananca si cu picioarele strambe!

| N0 nAmE a răspuns:

Mergi cu el la veterinar, poate nu e grav si il va face sa mearga...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga claudiia, imi pare rau de pisoiul tau dar nu ai alta cale decat sa-l duci la veterinar.nu poti afla nimic de la alte adolescente. este cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O saracutul de el! eu zic sa il lasi sa suga de la mama lui, iti dai seama cata suferinta pe pisica daca il ei, gandeste-te ca este ca o mama!
si este mare pacat daca...
daca cazul este atat de grav, va muri singur, dar dupa ce va creste mai maricel du-l la un doctor veterinar poate stie sa ii faca ceva(stiu este greu de crezut) si poate stie pe cineva care sa il adopte!
eu zic sa il lasi sa creasca la mama lui, iar daca nu mai vrei sa ti inca o pisica gaseste pe cineva sa il adopte, iar daca nu este nimeni dispus eu zic ca este greu pentru el sa traiasca o viata asa chinuita!

| andreyamica a răspuns:

Du-l la doctor pentru operatii estetice!rolling on the floorlaughingrolling on the floor