Întrebare recomandată | AkaneHanda a întrebat:

Pisica mea a fatat azi 6 pisici, dar cred ca mai are unul in burtica. Pe cei 6 i-a fatat cam acum 4 ore si jumatate. Ce ar trebui sa fac?

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi nu ai de unde sa stii daca mai are de fatat.Dar nu e rau sa chemi un veterinar.

| mona a răspuns:

Eu cred ca daca mai avea unca unul il fata pana acum, nu stiu ce sa zic, cere parerea unui veterinar

| alexs99 a răspuns:

Daca nu a fatat toti puii in timp de 4 ore trebuie sa chemi veterinarul.

| Music4life a răspuns:

Daca mai are unul in burtica si nu l-a fatat pana acum probabil este mort. Mai bine ii duci pisica a veterinar pana nu moare si ea

| 999bianca a răspuns:

Cred ca ar trebui sa chemi un veterinar sau sa mergi tu cu ea la veterinar

| Caluțcucorn a răspuns:

Nu stiu. A sa i s-a intamplat si catelusei mele care a fatat doar un catel si peste 2 zile a muri cu 2 in burta. As zice sa te duci la medic veterinar sa nu se intample ca la mine.

| amaliastefania112 a răspuns:

Nu ar trebui sa faci nimic. Lasa-o sa il fete si pe el. Daca nu il scoate dupa o zi du-o la veterinar.

| anaYO105 a răspuns:

Buna,eu cred ca ar trebui sa chemi urgent daca dupa 4 ore nu a fatat. Poate s-a intamplat ceva acolo, in burtica ei.