| DeDe15DeEa a întrebat:

ieri mi-am luat o nimfa (baiat)pe nume Pako si l-am bagat in cusca cu un perus(fata)dar el tremura tremura si iar tremura nu canta dar nu e bolnav si nu stiu ce arethinking

6 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Ii este frica.
Imagineaza-ti sa fi tu inchis intr-o cusca bineinteles ca esti suparata sa stai acolo toata ziua.

| spuf_8357 a răspuns:

Si eu am o nimfa tot baiat si e foarte rasfatat in general nimfele trebuiesc rasfatate nu suporta alti papagali doar perechea lui.Nu te sfatuiesc sa ii iei pereche pentru ca se va indeparta de tine.Cheia e atentia rabdarea si dragostea. Succes!

| Silviu_7167 a răspuns:

First date thinking

| dعα a răspuns:

Eu nu stiu foarte multe despre nimfe DeDe15DeEa,dar stiu foarte bine ca animalele au simtul in comun probabil ca este rusinos sau se simte jenat. Sfatul meu este sa-l pui separat pana mai creste.

| ησηαмє a răspuns:

Sunt de acord cu dعanaalexandra ar fi bine sa faci asawinking

| vesar a răspuns:

Am si eu nimfa si tot tremura. am auzit ca asa tremura ei ca cica de la singuratate...