| AnaMaria1957 a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa adopt un catel de talie mica-medie,pui, de preferat bichon.Sunt o fire foarte iubitoare,locuiesc la curte in orasul Ploiesti, Daca imi puteti oferi vreunul sau stiti pe cineva dispus sa faca asta va rog contactati-ma pe e-mailul:puiu_ana_maria@yahoo.com,Multumesc!

2 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Cauta pe adoptiicaini.ro alegi orasul si o sa gasesti cu siguranta ceva de adoptat.

| cainirasapura a răspuns:

Nu ofera nimeni pentru adoptie pui de rasa cu pedigree, pana si corciturile de bichon costa cateva sute de euro. https://www.facebook.com/adoptiicaini