| savinalexandruionut a întrebat:

Buna imi puteti zice si mie ce mancare sa ii dau nimfei mele.nu a mancat de 3 zile.ii dau zeama de orez fiert si banana cu seringa.Nu stiu ceva sa ii pot da cu seringa .funda

2 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Se pare ca ceva nu e bine cu Nimfa ta, du-o la veterinar maine altfel va muri.Succes!

| MonicaPis a răspuns:

Sa nu-i dai doar zeama de orez si banana dai seminte si sa-i dai din cele care ti le-a dat vanzatorul cand ai cumparat papagalul daca nu mananca ori e otravit ori e bolnav(o fi racit) si du-o la veterinar bafta