| crS94 a întrebat:

i-am dat nimfei mele sa manance morcovi cu orez fiert si a facut fecale de culoare morcovului dar mai inchis...S-ar putea sa aiba o problema? inainte era totu normal i-am dat salata mar seminte...dar acum e cv anormal..va rog sa imi raspundeti si mie daca va pricepeti in acest domeniuhappy multumesc!

3 răspunsuri:
| maryo238 a răspuns:

Nai treaba

| amusername2 a răspuns:

Intreaba un veterinar cel mai bine.

| Bumbuu a răspuns:

Nu-i nici o problema. SI eu am o nimfa de 3 ani si crede-maca mananca orice.(carne-cruda si gatita,oua, paine, lapte, paste, etc) mananca cu noi la masa. Nu e nici o problema.e din cauza pigmentului morcovului. atat. e foarte bine chiar ca mananca legume. daca totusi observi ca ceva nu e bine iti sugerez sa o/il lasi o perioada de timp doar cu seminte si oua.