| madalina_9641 a întrebat:

As vrea sa ii intreb pe cei care urmaresc naruto shippuden, pana la urma va deveni naruto hokage... da sau nu? Cu cine va fi cu sakura sau cu hinata? In ce episod se intalneste cu mama sa?

7 răspunsuri:
| Buffulete a răspuns:

Poi cred ca va deveni oricum el preintre ep pe langa 190 devine eroul satului cand il omoara pe pain Si Sakura cu Hianata pai hmm cel care a scriss nu vrea sa faca roman d dragoste uneri o sa mai fie chiar si mai tragi! Vor muri! dar e superr

| BallerVD a răspuns:

Probabil ca va devenii. Hinata i-a marturisit lui Naruto sentimentele ei cand Naruto la infruntat pe Nagato.cu mama sa se intalneste numai in Manga happy

| OnnyMady a răspuns:

Nu se stie daca va deveni hokage pentru ca inca nici in manga macar nu adevenit care e mult mai avansata ca anime-ul.Sincer iti spun ca nu va fi cu nimeni naruto e un anime de actiune nu de dragoste.In ceea ce priveste intalnirea cu mama sa inca nu a aparut in anime dar in manga este capitolul 499

| Pyty_3503 a răspuns:

Scrie pe google v-play seriale, fa-ti cont si uitate la toate episoadele naruto siippuunden.

| CatalinaGeorgiana a răspuns:

Episoadele cu Naruto Shippuuden apar cate unul pe saptamana pentru ca asa apar si in S.U.A. Deci poti spune ca apar chiar foarte repede, nu s-a dat in alte tari mai devreme decat se da la noi.Deci nu sunt posibilitati sa vezi inainte,doar sa astepti.
Si nu se stie, deocamdata, daca Naruto o sa fie Hokage.Mai intai trebuie sa treaca peste Al 4-lea Mare Razboi Ninja, pe urma mai vedem.

| madalina_9641 explică:

Mersi,mersi si iar mersi, dar eu nu ma refeream la niciunul dintre raspunsuri, eu voiam sa intreb pe cei care au urmarit naruto shippuden de 226 in sus ca stiu ca apare numai 1 ep pe saptamana, dar speram ca cineva sa fi vazut mai departe si sa-mi spuna si mie.Stiu totul in rest de 226 in jos, am urmarit toate episoadele. Funda daca aveti episoade naruto shippuden de la 226 in sus:*