| Mikku a întrebat:

In Naruto Shippuden, Sakura si Sasuke se saruta pana la urma? De naruto stiu ca se saruta cu Sakura dar cu Sasuke se saruta?

10 răspunsuri:
| DarkSunshiine a răspuns:

Sakura si Sasuke nu se saruta, dimpotriva el a vrut sa o omoare.tongue

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Nu am terminat de vazut seria Shippuden pentru ca nu a aparut toata. Nu cred ca se pentru ca in final, ori Sasuke va lupta cu Naruto, ori cei doi vor lupta impreuna contra lui Madara( Tobi). in orice caz naruto moare la final. Nici cu naruto nu cred ca se va saruta, sincer, ca daca te-ai uitat pe YT pot fi fake-uri. uitate pe Anime. Kage ca au si manga si anime-ul si ei sunt cei care traduc de fapt primi, apoi apare altele happy

| roxystomp a răspuns (pentru Sexygirl2000LOVE):

Naruto nu va muri. Se zvoneste ca va urma seria "Naruto Akkippuuden". In care Sakura si Naruto sunt Jonini si lucreaza pentru AMBU. Iar sasuke inca e de partea cealalta. Au aparut deja imagini si secvente, dar pot fi fanart.Totusi e un zvon.

| Mikku explică (pentru roxystomp):

N-am intrebat daca naruto moare...

| Ramo137 a răspuns:

Cand se saruta naruto cu sakura? am vazut toate ep si filmele si nu se intampla asa ceva.

| Bєshka a răspuns:

Nu nu se saruta.M-am uitat de la episodul unu din narito normal pana acum in naruto shippuden si n-a fost nici o sceneta cu vreun sarut sakura&sasuke.Dar poti sa te uiti si tu ca n-o sa vezi nici un episod.

| 358ili a răspuns:

In ce episod se saruta naruto si sakura?

Răspuns utilizator avertizat