| lindalinda a întrebat:

Buna in padure am gasit un iepurad era muscat de dupa cap si statea stris l-am prins si l-am luat acasa deoarece era murdar pe urechiusa de singe i-am sters-o putin cu un prosop umed i-am dar apa si mincare deaorece nu stiu cele place iepurasilor i-am dat seminte de orz si frunze de varza si apa dar tot statea strins si l-am dus la vederinar veterinaru a zis ca va muri pentru ca are probleme cu burtica eu i-am dat un carbune acctiv si urzica moarta a mincat si parca si mai revenit va trai sau nu?

5 răspunsuri:
| Anonim693 a răspuns:

R.I.P. sad

| lindalinda explică (pentru Anonim693):

De ce? sad

| Anonim693 a răspuns (pentru lindalinda):

Ce se mai aude de iepuraș?

| lindalinda explică (pentru Anonim693):

E viu si mare are si mostenitori

| Maria1331 a răspuns:

Daca il iubesti si ai grija de el Sigur ca va trai, sa ii iei morcovi, salata verde. Sa il pui sa stea intr-un loc linistit. Astept vesti