| anaaandr17 a întrebat:

Buna,m-am hotarat sa mi iau papagali si nu stiu ce nume sa ii pun masculului. Pe fata o va cheama Bella. Ce s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
| 0Alexander0 a răspuns:

Hm...eu as alege : Roco, Riki, Rio, Paulie, Kiki, Coco, Nicky, Piki, Polly, Jako, Paco, Cody, Kiwi, Jax, BiBi, Paco, Loko, Oscar, Pakko, Jey, Tweety. Cam atatea stiu. BTW Sa-ti traiasca!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sam sau Will thinking laughing.
Adica eu asa as pune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune Edward. asa ai cel 2 papagali din filmele cu vampiri

| dragodana a răspuns:

Salut! Edward? Sau Coco.

| iSwag a răspuns:

Eu i-as pune numele Gogu.

Daca nu vrei un nume la misto (cum imi place mie sa pun animalelor), i-ai putea spune Paulie.

Serios, Bella? 2/3 catele au numele asta, e prea comun si suna urat. Un prieten a avut o "papagalita" si o chema Leana.

| anaaandr17 explică (pentru iSwag):

Asta a fost alegerea mea, conteaza sa-mi placa mie nu altora. laughing

| iSwag a răspuns (pentru anaaandr17):

Aa, pai daca iti place tie e ok happy. Credeam ca i-ai pus numele asta ca e la moda.