| ReeaRissa a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva? Este foarte important pentru mine...asi dori sa-mi fac o comunitate pe facebook despre si cu animalute ( va invit si pe voi sa va alaturati comunitatii mele big grin) si nu stiu ce nume sa ii pun, nu vreau sa fie ceva simplu, gen Ïubim animalele" sau ceva asemanator, adica vreau sa fie ceva simplu, dar care sa transmita multe (maxim 3 cuvinte) daca aveti idei, va rog cat mai multe :* cine imi da cea mai buna idee :ofer funda mare mare mare si multa recunostiinta. Multumesc anticipat, va pup :*

Răspuns Câştigător
| Pufarinee a răspuns:

Iti mai dau idei "zoopetz" "clubpetz" "centrul animalelor" "totul despre animale" inima animalelor" si acum ti le dau si pe celelalte pe care le-am mai scris. "i love petz" "petz" "info petz" "all petz". sper sa te fi ajutat (le-am mai repetat de la celalalt raspuns dar nu pe toate)hee hee

7 răspunsuri:
| Pufarinee a răspuns:

"i love petz" "petz" "info petz" "all petz" funda?

| ReeaRissa explică (pentru Pufarinee):

La ora 20:00 o sa aleg raspunsul castigator, asa ca, stai pe fazawinking

| Pufarinee a răspuns:

Dar ne dai si noua linkul sa vedem ce ai pe comunitatea ta ca poate o sa ma ajute cand nu stiu cevahee hee

| ReeaRissa explică (pentru Pufarinee):

Cu cea mai mare placere, voi posta linkul pe TPU peste o saptamana te rog sa revii pe pagina asta si il vei vedea,...

| MyMindRules a răspuns:

'Sa iubim animalele' 'Noi iubim animalele'

| Annä_Anné_1997 a răspuns:

Animals = People! cred ca este cel mai portivit pentru ca animalele sunt exact ca noi si au dreptul la un loc cald la o mancare calda! Funda Doar daca merit!:*

| TpUrOsE a răspuns:

Love pets
animalute dragute
pisicute si catelusi
animalute scumpe si dragute